מיכל ירון

ברוכים הבאים לאתר שבו אנשים שרוצים לרזות אחת ולתמיד, יכולים למצוא מאמרי הדרכה, מידע מועיל, עצות ותובנות, כדי ליצור שינוי אמיתי באכילה ובמשקל – ללא דיאטה, סבל או מלחמה.

שלום,
שמי מיכל ירון.

אם הגעתם לכאן, כנראה שגם אתם שבעים מדיאטות ומחפשים דרך אחרת לרזות לאורך זמן, וזאת בדיוק הסיבה שהקמתי את האתר הזה: לעזור לכם להיפטר מאכילה רגשית וכל סוג אחר של אכילה חסרת שליטה, ולבנות מערכת יחסים חדשה ובריאה עם האוכל, שתאפשר לכם להשיג את התוצאות הרצויות לכם בתחום האכילה והמשקל – ולתמיד!

כמה מלים עליי

ההתמודדות האישית שלי בתחום האוכל הייתה מלווה לא רק בתנודות במשקל אלא גם בלא מעט כאב, תסכול ותחושות אשמה. לאחר שנים של סבל ומלחמה הבנתי שאי-אפשר להמשיך כך והתחלתי בתהליך של שינוי. למדתי קודם כל להקשיב לגוף ולהיות מודעת לכל אותם גורמים שדחפו אותי לאכילה מיותרת. בהדרגה שיניתי את התזונה, פיתחתי דרכים לשלוט טוב יותר באוכל, ובסופו של דבר גם נגמלתי מהצורך במתוק.

ב-20 השנים האחרונות המשקל שלי תקין ויציב באופן טבעי. אני לא עושה שום סוג של דיאטה, לא סופרת קלוריות, נקודות או פחמימות, ואפילו לא נשקלת. החשוב מכל – נפטרתי אחת ולתמיד מהמחשבות האובססיביות ומהמאבק הפנימי, והגעתי לשקט נפשי בתחום האכילה והמשקל.

ואז הבנתי שיש לי ייעוד

אחרי שחוויתי בעצמי את ההקלה שבשחרור מאכילה רגשית, ואת האושר שבהשגת שליטה באכילה, התשוקה שלי היא לעזור לאנשים אחרים לרזות בדרך נעימה וטבעית סבל או הקרבה, כדי שגם הם יוכלו ליצור שינוי אמיתי ולהשיג את התוצאות הרצויות להם לאורך זמן.

מה אני מביאה אתי

  • תואר שני בתזונה (שנותן לי ידע מדעי מקיף ומעמיק)
  • הסמכה כ- NLP טריינר (שמאפשרת לי ללמד טכניקות וכלים חדשניים ועוצמתיים שבאמת עובדים, כדי לעזור “לתכנת מחדש” את המוח לדפוסי חשיבה והתנהגות תומכי הרזיה)
  • הסמכה כמאמנת לאורח חיים בריא (שלימדה אותי לבנות תהליך אימוני שיטתי)
  • ניסיון רב שנים בליווי אישי וקבוצתי של הרבה מאות אנשים בתהליכי הרזיה ושינוי מערכת היחסים עם האוכל (ניסיון שמאפשר לי להכיר היטב את האתגרים והחסמים בתחום)
  • עבודה בקליניקה להרזיה בארה”ב (שהעשירה מאוד את הידע המקצועי שלי)
  • ניסיון עשיר בהדרכת אנשי מקצוע והנחיית קורסי הכשרה למאמנים בגישת “דרך הראש” (שאפשרו לי ללמוד רבות גם מתלמידיי ולשכלל ולפתח את השיטה עוד ועוד)
  • המון אהבה ואמונה בלתי מתפשרת, שכל התנהגות ניתנת לשינוי, ושבעזרת הכלים והליווי המתאים – כל אחד יכול!

מה אני יכולה לעשות בשבילכם

הדרכה (סופרויז’ן) לאנשי מקצוע בגישת “לרזות דרך הראש”

ליווי והדרכה לאנשי מקצוע, שרוצים לעזור ללקוחותיהם לרזות לטווח ארוך וליצור מערכת יחסים חדשה ובריאה עם האוכל. 

קורס הכשרת מאמנים בגישת “לרזות דרך הראש”

תוכנית הכשרה למאמנים, תזונאים/דיאטנים, מאמני כושר ומטפלים, המעוניינים להתמחות בגישה חדשנית, מבוקשת וייחודית. התכנית משדרגת באופן משמעותי את היכולות המקצועיות והעסקיות. 

הקורס מועבר מטעם מכללת מטרות – המרכז הבינלאומי ל- NLP. 

פרטים בטלפון 09-7669029 / 054-2798000

מאמרי הדרכה בבלוג

הבנתם שדיאטות לא באמת עובדות אבל לא יודעים איך לרדת במשקל בדרך אחרת?

בבלוג “לשחרר את המשקל” תמצאו מאמרי הדרכה, ידע מדעי, טיפים מועילים וכלים פרקטיים איך “לרזות מהראש” ולהשיג שינוי אמיתי – ולתמיד! 

הדרכות לאנשי מקצוע

רוצים ללמוד גישה חדשנית וייחודית שתעזור ללקוחותיכם ליצור שינוי אמיתי שמחזיק מעמד לאורך זמן?

גישת “לרזות דרך הראש” תשדרג משמעותית את היכולות המקצועית והעסקיות שלכם.

לקוחות מספרים

הורדתי במשקל וזה מגוחך, בלי סבל ובלי להתייסר. קיבלתי מודעות, יכולת לשים לב לדברים הקטנים, לתחושות, להפחית אכילה רגשית. התהליך עשוי היטב, הדרגתי, מקיף. מיכל נהדרת, שוחה בחומר, קשובה, זמינה ורגישה. מומלץ בחום!”

שינוי אמיתי מתחיל מהראש

צרו קשר או התקשרו:

052-6371434