לקוחות מספרים

לקוחות ותלמידים מספרים

איך גישת “לרזות דרך הראש” עזרה להם 

מה אומרות הלקוחות שלי על השינוי שהן חוו בזכות תהליך הרזיה מהראש

דרורה דון יחיא: נפטרתי מהרגלים רעים
בהתחלה הייתי ספקנית מאוד. בשנותי המרובות עשיתי לא מעט ניסיונות לירידה במשקל, וכמה יהיה הניסיון הזה שונה מהם? מה שדחף אותי לנסות הפעם הייתה הגישה המיוחדת של 'רזה מהראש' שעובדת על שינוי חשיבה, רגש ופעולה. אמנם הייתי מודעת לתופעת האכילה הרגשית, אבל למרות זאת לא הצלחתי להתמודד עם מצבים שהביאו אותי לאכילה מיותרת ומופרזת, וכל ההישגים שהשגתי בעמל רב במסגרות השונות שהשתתפתי בהן לא האריכו ימים, והשאירו אותי מתוסכלת וכועסת על עצמי...
להפתעתי התחלתי להרגיש שהרבה מהתרגילים עבדו אפילו אצלי... התכנית חיזקה את המודעות שלי. היא יצרה מוטיבציה להמשיך ולא לאבד את המומנטום. נפטרתי מהרגלים רעים כמו זלילה בלילה, למדתי לתכנן אכילה לפני שאני מתחילה לאכול, ללעוס יותר טוב את האוכל ולא לבלוע במהירות... ירדתי במשקל בלי לסבול ובלי "לעשות דיאטה". היום יש לי כלים להתמודד עם אתגרים ומצבים קשים לא רק בתחום האכילה..
דרורה דון יחיא
גבעת שמואל
חנה ללוש: אני מרגישה יום יום את השינוי
אין מלים. כמה זמן חיפשתי תכנית ומנחה בסגנון כזה ובסוף מצאתי. יצאתי עם כלים לכל החיים! מאוד אהבתי את הגישה, את כל הידע הרב של מיכל, את החוויה האישית, וזה שהכל הועבר בעדינות רבה.
כל מפגש הוא רגע של שלווה שבו למדתי המון. אני מרגישה יום יום את השינוי. מיכל אישה מדהימה, קשובה וחכמה. שווה לעבור את התהליך רק כדי להכיר אותה. למי שעוד מתלבטת... פשוט רוצו!
חנה ללוש
גבעת שמואל
יפעת: הפתרון האפקטיבי ביותר עם תוצאות לטווח ארוך
עשיתי את כל הדיאטות האפשריות שבעולם ואיבדתי כל אמון בירידה במשקל. מיכל אפשרה לי לשנות הלך מחשבה והתנהגות. התהליך מעולה ומאוד עוזר ופותח את הראש, עובדים על נושאים שלא מכירים מתכניות הרזיה אחרות, למשל הטמעת הסולם רעב ושובע משמש אותי יום יום, נושאים כמו התארגנות ואכילה רגשית. זה חידש לי רבות לגבי אכילה ולגבי החיים בכלל!
מכל תכניות הדיאטה שעשיתי – אין ספק שזוהי האפקטיבית ביותר עם השפעות ארוכות טווח.

המפגשים אמנם הסתיימו לפני יותר משנתיים ואני עדיין ממשיכה לרדת במשקל. הכי מדהים זה שאני כמעט ולא נוגעת במתוקים. ממש נגמלתי - דבר שלא האמנתי שיכול להחזיק מעמד. מיכל עשתה לי שינוי בראש, כך שללא מאמץ הדברים פשוט קורים - כאילו תמיד הייתי כך.
יפעת
כפר סבא
רותם איתן: קיבלתי שליטה באוכל. זה ניצחון אדיר!
קיבלתי נקודת מבט חדשה על התנהגויות כ"כ נפוצות וקלאסיות וברוח שהכל בסדר ואנושי. נהניתי שהכל היה שונה ולא מה שכבר אכלתי באלף תכניות הרזיה אחרות. קיבלתי המון תרומה גם לתחומי חיים אחרים, ובעיקר – תחושת שליטה באוכל ולא להפך כמו פעם.
זה כ"כ שונה פתאום, הלאכול פחות וליהנות הרבה יותר. אני כל פעם מופתעת מחדש איך יכול להיות שאני כאילו בדיאטה, אבל אני הרבה יותר מבסוטית מהאוכל? מדהים מה שעשית לי בראש, מיכל. אני סבלתי כל החיים ועכשיו פשוט טוב לי. זה ניצחון אדיר!
רותם איתן
קרית אונו


מה אומרות בוגרות קורסי ההכשרה בגישת "לרזות דרך הראש"

הקורס הוא מקפצה לעסק שלי
מבחינתי זהו קורס משנה חיים!!! הרבה אסימונים נופלים במהלכו והוא עושה חיבור לכל הידע שהיה עד היום. הקורס הוא ממש מקפצה לעסק שלי. עוד במהלך הקורס פתחתי שתי קבוצות אימון - לראשונה מאז הקמת העסק שלי. תודה מיכל על נתינה אינסופית של ידע וכלים נפלאים.
ליאת עמנואל - לבחור אחרת
מאמנת נשים לחיים בריאים ומאושרים
אני מומחית ענקית בנון-דיאט – וממש נתרמתי ולמדתי
אני דיאטנית ופסיכותפרסטית ומומחית ענקית בנון-דיאט ובכל זאת הלכתי ללמוד אצל מיכל המדהימה. ומה אני אגיד…ממש נתרמתי ולמדתי. למיכל יש כל כך הרבה מה לתת והיא מקסימה מקצועית ונדיבה. ממליצה בחום!
בלה אגמון
דיאטנית קלינית ופסיכותרפיסטית
נשאבתי לעולם מרתק וכבר התחלתי בליווי תהליכי הרזיה
כמי שמחפשת את דרכי החדשה הגעתי לקורס של מיכל "במקרה", ונשאבתי לעולם מרתק שנחשף בפני. קיבלתי כלים פרקטיים לעבודה תכל'ס וכבר התחלתי בליווי תהליכי הרזיה עם כמה מונחים.
הקורס יסודי, מקיף, ונוגע בכל הרבדים ובכל התחומים הרלוונטיים, עם ידע מפרופסיות שונות ומגוונות. פשוט מרתק!החומר אינו נשאר ברמה התיאורטית בלבד, אלא השיעורים מלאים בתרגולים.
מיכל בולטת במקצועיות, בידע רב ובשליטה מעמיקה בחומר הנלמד. היא מעבירה את התכנים בצורה בהירה, קולחת, עם המון דוגמאות מהקליניקה ומהחיים. כל זה בצורה הכי נעימה ובנדיבות לב גדולה מאוד. מומלץ בכל לב.
ענת גליקמן
עובדת סוציאלית, מנחת קבוצות ומאסטר ב-NLP
הקורס שיפר ושידרג מאוד את הטיפול שלי
מיכל מדהימה, קורס מעולה!!! אני נטורופטית כעשור, ומתמקדת בהרזיה מהראש בשנתיים האחרונות. מיכל הוסיפה לארגז הכלים שלי כלים רבים נוספים, הייתה קשובה, נדיבה, מקצועית, סבלנית ונעימה לכל אורך הדרך. נהניתי מאוד להגיע למפגשים, להעשיר את הידע שלי, ולהיחשף לטכניקות חדשות וסופר יעילות. מיכל יקרה, תודה רבה על נתינה אינסופית מעל ומעבר למצופה. רואים שאת אוהבת את מה שאת עושה ושאת תותחית!! ממליצה בחום!
אושר כהן
נטורופטית
בקורס לומדים דברים שכמעט לא לומדים בשום קורס אחר
אני ממליצה לכל אדם שמלווה אנשים להרזיה ולשינוי אורח חיים בריא לעבור את הקורס של מיכל ירון. בקורס לומדים דברים שכמעט ולא לומדים בשום קורס אחר ונכנסים לעומקים שונים. בזכות הקורס קיבלתי המון כלים שעזרו לי לעזור ללקוחות שלי מהמקום הרגשי, ולגרום להן לראות את הדברים בצורה שונה - והתוצאות בשטח משתפרות מאז בהתאם!
שירן אגיב
מאמנת כושר ומנחת קבוצות לחיטוב ותזונה
יצאתי מהקורס עם ארגז כלים ענק להמשך הדרך
מאוד מאוד נהנתי מהקורס, מהידע, מהתכנים והכלים. הקורס מאוד מקצועי ומאוד מעשיר את הידע. מיכל מעבירה את הקורס בצורה מרתקת. מדהימה כמות הידע שיש לה, כל הזמן רק רוצים לשמוע עוד ועוד... אין ספק שאני יוצאת מהקורס עם ארגז כלים ענק להמשך הדרך. אני יותר ממליצה על הקורס של מיכל!
טניה אליהו
מאמנת ומלווה נשים למערכת יחסים בריאה ומאוזנת עם עצמן ומול האוכל
קורס חובה לכל מי שעוסקת בתחום התזונה וההרזיה!
אני ממליצה בחום ומכל הלב על הקורס של מיכל. קורס עשיר בידע, בכלים חשובים לכל מי שעוסקת בתחום התזונה וההרזיה. מיכל נותנת מעצמה ומשקיעה מכל הנשמה בתכנים, בארגון וההנגשה שלהם, בהסברים ובתמיכה. זה בדיוק מה שחיפשתי כדי להשלים את הידע המקצועי שלי. קורס חובה!
מירב גלאם
מאמנת תזונה
קיבלתי כלים נהדרים לעצמי ולמתאמנים שלי
קורס מרתק, מעצים, חוויה רגשית שמנפצת מחשבות תוקעות ומעכבות. מיכל מביאה ידע רב מתוך נסיון אישי ולמידה. כל שיעור כמו מגדל קלפים שבכל פעם בונים קומה עד שמגיעים לסוף. קיבלתי כלים נהדרים לעצמי ולמתאמנים שלי. ממליצה בחום!
קאלי חסון
מאמנת כושר ומאמנת לאכילה רגשית

מאמרי הדרכה בבלוג

הבנתם שדיאטות לא באמת עובדות אבל לא יודעים איך לרדת במשקל בדרך אחרת?

בבלוג “לשחרר את המשקל” תמצאו מאמרי הדרכה, ידע מדעי, טיפים מועילים וכלים פרקטיים איך “לרזות מהראש” ולהשיג שינוי אמיתי – ולתמיד! 

הדרכות לאנשי מקצוע

רוצים ללמוד גישה חדשנית וייחודית שתעזור ללקוחותיכם ליצור שינוי אמיתי שמחזיק מעמד לאורך זמן?

גישת “לרזות דרך הראש” תשדרג משמעותית את היכולות המקצועית והעסקיות שלכם.

שינוי אמיתי מתחיל מהראש

צרו קשר או התקשרו:

052-6371434